امروز ولادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه است. چند سالی می‌شود به همین مناسبت این روز را روز دختر مینامند، روزی که قرار است در آن مقام تمامی دختران ایران زمین گرامی داشته شود.کسانی که مادران آینده ایران هستند و قرار است آینده این سرزمین به دست آنان ساخته شود.

 

روزت مبارک دختر سرزمین من

دختران پاک ایران روزتان مبارک،شماهایی که خیلی‌هایتان به بی حجابی  و بی حیایی متهم هستید.شماها که چند وقتی است، اکثر جوک‌ها در فضای مجازی روی شما زوم شده است. چون آنهایی که این این جوک‌ها را میسازند می‌دانند مسخره کردن شما مسخره کردن جامعه ایران است.شماهائی که برای حضور در جامعه چه باحجاب باشید و چه بدحجاب باید سختی‌های زیادی را تحمل کنید،شما که خیلی‌هایتان متهم به بدحجابی وبی حجابی می‌شوید ولی هیچکس به خودش زحمت نداده تا این موضوع را ریشه یابی کند، هیچکس به خودش زحمت نداده تا خوبی‌های حجاب و چرائی حجاب از منظر قرآن و اسلام را به شما یاد بده هیچ کارگردانی به خودش زحمت نداده تا یک فیلم در مورد در مورد چرائی حجاب بسازد.هیچ کارگردانی نکرده یک فیلم در مورد دختران بسازد واگر هم ساخته شده با یک نگاه بد به شما ساخته شده است.یا یک نگاه فمنیستی بوده یا یک نگاه ضد بر شما داشت. هیچکس به خودش زحمت نداده تا به شما بگوید زنان ایران از قدیم حجاب داشتند، و پایه این تمدن حیا است، و اگر زنان یک جامعه حیا نداشته باشند؛ دیگر در آن جامعه حیا معنی ندارد. هیچکس به خودش زحمت نداده به شما بگوید ویل دورانت در هنگام نوشتن کتاب تاریخ تمدن خود نوشته است من نفهمیدم چادر وحجاب از ایران وارد اسلام شد؛ یا خود اسلام چادر وحجاب  داشت.هنوز خیلی از مردان و پسران ما متوجه نشدند زن ظریف است و نه ضعیفه, و باید از او مراقبت کرد.باید هوای او را بیشتر داشت. نه اینکه کاری کرد که احساس خطر کند در جامعه؛کاش پسران جامعه فهمیده باشند که تمام دختران ایران ناموس آنها هستند...

این روزها اگر پای صحبت بزرگان و بخصوص مادربزرگ‌ها بنشینید به اولین چیزی که افتخار خواهند شاید این باشد که دوست پسر یا دوست دختر نداشتند ولی کسی نیست به آنها بگوید آخه مادر من، پدر من وقتی توی سن 10 سالگی یا نهایتا 14 سالگی ازدواج می‌کردید؛ دیگر وقت ازدواج با جنس مخالف را نداشتید عزیزان من. هیچکس نمیگوید در مقابل هجمه غیرقابل توصیف رسانه‌های فارسی زبان خارجی؛ حتی فیلم‌های هالیوودی که قدرمشترک تمامی آنها حیازدائی و خیانت همسران به هم هست؛ روزنامه و مجلاتی که چه دانسته و چه نادانسته در حال تبلیغ زندگی لیبرالی و آمریکائی هستند.صداوسیمایی که فقط بلد است یک زندگی رویایی نشان بدهد, واز آموزش وپرورشم که چیزی نگویم بهتر است. بازیگرانی که خود را به دروغ هنرمند مینامند؛ مصداق تمام عیار یک بی غیرت و دیوث هستند و ناموس خود را مانند پورشه به نمایش میگذارند, بازیگران زن هم بگذریم صدرحمت به هنرمندان هالیوودی؛ کسانی که میخواستند باز هم آرایش کنند ولی متاسفانه صورتان تمام شد واین امکان از آنها گرفته شد.


شاید بعضی از دختران این سرزمین عاشق آزادی که نه بی حیایی وبی‌بند و باری غرب باشند دوست داشته باشند شبیه دختران وزنان غربی زندگی کنند، چه دانسته و چه ندانسته عروسک خیمه شب بازی مردان هوس باز بشوند ولی خدائیش چند درصد از دختران این سرزمین همان‌هایی که ما بدحجاب مینامیم بی حیایی و بی بند باری را دوست دارند؟ تقریباً شاید بالای99 درصد دختر خانم‌ها با من موافق باشند که دارایی یک دختر اول حجب وحیا هست وبعد زیبایی آنها,هیچ مسئولی هیچ پدری وهیچ برادری به خودش زحمت تحقیق در مرد چرائی بی حجابی و بدحجابی در جامعه را به خمودش نداده ولی همه خوب بلد هستند که غر بزنند؛به قول حضرت آقا اینها ششاید دلشان از ماهم پاک تر باشند وبه قول شاعر یا شیخ من آن چیز که مینمایم هستم تو آن چیز که مینمائی هستی؟ هیچ کس نیامده بگوید دارایی یک دختر زیبایی اوست و مورد توجه بودن وزیبا جلوده کردن همراه خلقت بوده است وهر چه سن آنها بالاتر می رود درنتیجه کمتر در دید خواهد بود و اگر مشکل ازدواج حل شود شاید که نه حتما مشکل خیلی از مشکلات اجتماعی حل خواهد شد.وخیلی از فسادها و بی حجابی ها خود به خودئ از بین خواهد رفت.

دختر سرزمین من

مواظب خودت باش و بدان که قرار نیست برای اینکه قوی جلوه کنی به دنبال کارهای مردانه بروی نه تو اگر میخواهی قوی باشی نباید مثل یک مرد عمل کنی که این عمل نشانه ضعف بیشتر تو است؛ تو  باید باید مانند یک شیر زن عمل کنی؛تو قرار است زن باشی نه یک مرد خواهشا این را فراموش نکن.بدان آینده وتربیت نسل آینده ایران در دست توست.سعی کن پاک بمانی تا بتوانی فرزندانی پاک تحویل جامعه بدهی.بدان وظیفه اصلی تو ساختن جامعه‌ای خوب است تو باید یک مادر خوب باشی نه یک کارمند خوب یا یک منشی خوب برای فلان شرکت بهمان مرد نامحرم نه وظیفه اصلی تو تربیت فرزندانی قوی و باایمان است که قرار است جامعه را بسازند؛جامعه ای که قرار است زمینه ساز ظهور آقا امام زمان  باشد,وبدان اگر قرار باشد کسی زمینه ساز ظهور باشد؛شماها هستید.به قول شهید بیضائی انقلاب کردیم تا زمینه ساز ظهور باشیم، انقلابی که زمینه آن را شماها ایجاد کردید.

دختر سرزمین من یادت باشد مرد هرچقدر هم پاک ومعصوم باشد؛ ممکن است همسرم ناپاک و معصوم نباشد نمونش امام حسن ولی همسر زن باید حتمآ باید پاک باشد و اگر زنی پاک و معصوم بود,تا ازدواج کند مثل حضرت مریم و حضرت معصومه که مردی در شان آنها پیدا نشد تا ازدواج کنند؛میبینی که شان و مقام شما دختران در پیش خدا بسیار بالاست چون وقتی دختر هستی درهای نعمت را به روی والدین خود بازمیکنی و همسر میشوید م ایه آرامش شوهر خود می شوید ودین او را کامل میکنید، مادر می شوید بهشت با آن عزمتش به زیر پای شما می آید

پس مواظب خودتان باشید

روزت مبارک دختر سرزمین من


یاعلی